8  ДОСЯГНЕННЯ КАФЕДРИ
 

 

Колектив кафедри бере активну участь в численних наукових симпозіумах, конференціях, виставках. Особливу увагу кафедра приділяє організації та проведення Всеукраїнських студентських олімпіад з фізики.

За плідну роботу з обдарованою молоддю та значний внесок в організацію та проведення Всеукраїнських студентських олімпіад з фізики почесними грамотами Міністерства Освіти України в 1999 р. були нагороджені доценти Сидоренко Є.Б., Оксюк Ю.Д., і ст. вик. Аксьонова К.Ю.
За плідну роботу з обдарованою молоддю та значний внесок у підготовку та проведення Всеукраїнських студентських олімпіад кафедра фізики нагороджена почесною грамотою Міністерства освіти України.
За видатні наукові досягнення проф. Петченко А.М. отримав Certificate of Recognition від The Marquis Who's Who Publications Board, а його біографія, як видатного вченого розміщена в найпрестижніших міжнародних каталогах:

    "Who's Who in the World", New Providence. U.S.A., 14 Edition, 1997, P.1132.
    "2000 Outstanding People of the 20 th Century", Cambridge, England, 1998, P.190.
    "Who's Who in the World", New Providence. U.S.A., 16 Edition, 1999, P.1260.
    “Науковці України – еліта держави” (Київ,Україна 2014 р.).

 У 2004 р. проф. Петченко О.М. був нагороджений Дипломом в номінації "Професіонал".

У 2005 р. проф. Петченко О.М. був нагороджений Дипломом переможця обласного конкурсу "Вища школа Харківщини - кращі імена" в номінації "Викладач фундаментальних дисциплін".

 

12   11 

 

В 2016 р. проф. Петченко О.М. отримав почесне звання Заслужений професор ХНУМГ імені О.М.Бекетова.  


 

У 1993 р. доц. Орел Є.С. отримав стипендію за видатний науковий внесок в фізику конденсованого стану при низьких температарах від Kamerlingh Onnes Laboratory, Leiden and the Netherlands Organization for Applied Scientific Research.

За видатні наукові досягнення доц. Орел Є.С. в 2014 р. був удостоєний Certificate of Recognition від The Marquis Who's Who Publications Board, а його біографія, як видатного вченого розміщена в престижному міжнародному каталозі: "Who's Who in the World", New Jersey USA, 31st Edition, 2014. - P. 1803.

 

Step    Sert2

 

У 2007 р доц. Назаренко Є.І. став призером II обласного конкурсу "Найкращий молодий науковець Харківщини" за напрямком: фізика і астрономія.

У 2008 асист. Любченко М.В. стала переможцем III обласного конукрса "Найкращий молодий науковець Харківщини" за напрямком: фізика і астрономія.

 

6   5