В Олімпіаді приймають участь 32 представники 20 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Це студенти: Київського національного університету будівництва і архітектури; Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова; Національної металургійної академії України; Вищого державного навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університ»; Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет»; Чернігівського національного технологічного університету; Запорізького національного технічного університету; Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка; Одеської державної академії будівництва та архітектури; Вищого державного навчального закладу «Придніпровський державний технічний університет»; Національного університету біоресурсів і природокористування України; Української інженерно-педагогічної академії; Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»; Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця; Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва; Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова; Харківського національного університету радіоелектроніки; Харківського національного університету будівництва та архітектури; Національного аерокосмічного університету імені М.Є.Жуковського «ХАІ»; Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.