Всеукраїнська олімпіада з фізики

 

10
 

 ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНСЬКА ОЛІМПІАДА З НАВЧАЛЬНОЇ  ДИСЦИПЛІНИ "ФІЗИКА"


 

    Протягом 24 років, (в період з 1991 - 2003 рр. І 2007-2017 рр.,) Згідно з наказом МОН України, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова призначався базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики. Кафедра фізики ХНУМХ імені О.М.Бекетова успішно виконувала всі завдання, пов'язані з цими наказами. За підсумками роботи Всеукраїнських фізичних олімпіад викладачами кафедри зроблено п'ять доповідей на Всеукраїнських та міжнародних конференціях з методики викладання фізики. Багато років викладачі кафедри: старш. викл. Аксьонова К.Ю. і доценти Оксюк Ю.Д., Сидоренко Є.Б., Безуглий А.В., Назаренко Є.І., - працювали членами журі другого етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики. А починаючи з 2012 р після відходу на пенсію доцентів Оксюк Ю.Д. і Сидоренко Є.Б. до цієї роботи підключився доц.Орел Е.С.
    
Призерами Всеукраїнської студентської Олімпіади з навчальної дисципліни "Фізика" стали такі студенти Університету: Терепенчук Дмитро Ігорович (студент 2 курсу факультету ІЕМ ХНАМГ, ІІ місце в 2007р.), Дуліна Катерина Олександрівна (студентка факультету ІЕМ, ІІ місце в 2008р.), Демідов Руслан Сергійович (студент будівельного факультету, ІІI місце в 2008р.), а також Щербак Євген Олександрович (студент 1 курсу факультету ЕТ, III місце в 2011р.), Олійник Аліна Валеріївна (студентка 1 курсу факультету ЕОМ, ІІ місце в 2015р.), Черкашин Олександр Олексійович (студент 1 курсу факультету ЕОМ, ІІ місце в 2016р.), Троцан Аліна Віталіївна (студентка 2 курсу факультету ТСТ, III місце в 2017р.).
    
Переможцями Всеукраїнської студентської Олімпіади стали Щербінін Олег Олегович (студент факультету ЕОМ, I місце в 2009 р), а також Карпіков Ярослав Геннадійович (студент факультету ІЕМ, I місце в 2010 р.), Кохан Юрій Володимирович (студент факультету ІЕМ, I місце в 2012 р.), Пажин Ілля Юрійович (студент факультету ЕОМ, I місце в 2013 р.), Бушак Олександр В. (студент будівельного факультету, І місце в 2014 р.), Кіндінова Анастасія Костянтинівна (студентка факультету ЕОМ, I місце в 2017 р ).

    Такий успіх наших олімпійців був не випадковим. Талановитих студентів виявляли протягом усього року, а її кістяк формувався ще на перших етапах Студентських Олімпіад, на яких відбір проходили приблизно 250 учасників.

 

Сейчас 69 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте